livestock tr

Hayvancılık

Beslemeden gübrelemeye, çözüm bizde.

Massey Ferguson traktörler, mahsulü eve getiren verimli balya makineleri ve en zorlu malzeme taşıma görevlerini kolaylıkla halleden yükleme ekipmanları ile, en dar bahçeden en geniş tarlaya kadar her yerde mükemmel emektarlardır.

Traktörler

Her tür ve boyuttan çiftlik için en kapsamlı traktör dizisi.

Massey Ferguson traktörler performans, konfor ve ödünsüz kalite sunar.

Çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve çalıştırma maliyetlerini asgari düzeyde tutarken çok çeşitli avadanlıklardan en iyi faydayı elde etme amacıyla sofistike ancak kullanıcı dostu en yeni teknolojileri kullanan verimli ve güvenilir motorlar.

 

Balya Makinelerİ

Küçük hayvancılık çiftliklerinden enerji üretimine kadar tüm mahsuller ve ihtiyaçlar için balya toplama çözümleri.

Massey Ferguson'un geleneksel yuvarlak ve büyük kare balya makineleri, uzun ömürlü olacak şekilde geliştirilmiş ve daha kolay taşıma, saklama ve kullanım için her pakete maksimum malzemeyi almak üzere tasarlanmıştır.

En yeni teknoloji, gelişmiş işletme yönetimi için, operatörlerin hasat verilerini kolaylıkla izleyip kaydedebilmelerine olanak sağlar.

 

Yem & Hasat

Massey Ferguson, bu etkileyici MF Yem & Hasat ekipmanlarının mevcut Traktör ve Hasat Makinaları ürün gamına eklenmesiyle; yüksek kaliteli, sağlam ve enerji açısından verimli Çayır Biçme Makinaları, Koşullandırıcılar ve Ot Toplama & Dağıtma Tırmıkları da dahil olmak üzere tam bir ekipman portföyü sunmaktan gurur duyuyor.