Teknoloji Çözümleri

FuseTM Technologies

AGCO markaları, bugünün mükemmeliyetçi çiftçileri için dünya çapında lider teknolojiler sunmaktadır. Fuse Technologies, planlamadan ekime, uygulamalara, hasata ve tahıl depolamaya kadar tüm ürün döngüsü boyunca müşterilerimizi destekleyen bütünleşik bir yaklaşımdır.

Fuse Technologies stratejisi, çiftlik operasyonlarını daha verimli kılmaya yarayan temel müşteri yararları sağlamayı amaçlar.

AGCOMMAND™

AGCO'nun sunduğu AGCOMMAND™ telemetri sistemi büyük işletmeler ve her zaman makineleri üzerinde yüksek bir görünürlük sağlama ihtiyacında olan yükleniciler için idealdir. Filonuz için devamlı olarak tutarlı ve kısa bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız, o zaman AGCOMMAND™ sizin için mükemmel bir seçimdir.

AGCOMMAND™, araçların konumunu, tarihini ve durumunu izleyip raporlayarak filo performansını optimize etmenizi sağlayan lider bir veri kayıt ve iletim aracıdır; aynı zamanda masaüstü bilgisayarda, dizüstü bilgisayarda ve tablette görüntülenebilir.

AGCOMMAND™ uygulaması, sisteme hareket halindeyken erişim olanağı sağlar; böylece dilediğiniz yerden dilediğiniz anda makineleri izleyebilir ve ayrıca tarlada analiz yapmak için geçmiş ve rapor işlevini kullanabilirsiniz. Normal AGCOMMAND™ sistemiyle ve özellikleri ile aynı işlevlere sahiptir ve makineye gerçek zamana yakın bir erişim sağlar, konum, adres ve hava koşulları gibi makine verilerine ait hızlı bir özet ve hızlı bilgiler sunan bir ana sayfaya sahiptir.

Rapor sekmesi, beşe kadar makineyi ve bu makinelerin çalışmakta oldukları süreyi hızlı bir şekilde karşılaştırma olanağı sunar.

Auto-Guide™

Auto-Guide™ 3000; metre altı, metre, desimetre ve santimetre cinsinden hassasiyet kabiliyetine sahip olan tam özellikli ve ellerin kullanılmasına gerek bırakmayan bir yönlendirme sistemidir. Kılavuz sistemlerinin ortalama %12 yakıt tasarrufunun yanı sıra kaynaklara harcanan zamanda, tarlada harcanan zamanda tasarruf sağladığı ve çok daha fazlasını sunduğu kanıtlanmıştır. Auto-Guide™ 3000 TopDock alıcısı, standart olarak fabrikada monte edilen bir metre altı sayaç ile birlikte gelir.

Yükseltmeler, TopDock'un tabanına yardımcı bir modül eklenerek yapılır. Eylemsizlik Ölçüm Ünitesi (IMU), desimetre ve santimetre doğruluğu için traktörün konumlanmasını geliştirecektir. Eğer, santimetre doğruluğu gerekirse, TopDock'a bir radyo yardımcı modülü eklenebilir. Sistem, dilediğiniz zaman kolaylıkla yükseltilebilir, kilit açma kodu gerektirmez.

ISOBUS

Kombine konsolların ve çekici konsollarının çoğu ISOBUS uyumludur. Bu uluslararası standart, aynı standarda göre tasarlanmış uygulamaların tek bir terminalden kontrol edilip izlenmesine olanak sağlayarak, kabindeki dağınıklıklara son vermektedir.
ISOBUS 11783, bir donanımın üretici kontrol sisteminin konsol ekranında görüntülenmesini sağlar. Kabinde ek terminallere ihtiyaç duyulmadığından zamandan ve paradan tasarruf edilir.

MF 2200 büyük kare balya makineleri ve tüm diğer uyumlu donanımlar, konsol aracılığıyla kontrol edilebilir. Uygulamanın kablosunu çekicinin ISOBUS soketine takmanız yeterlidir; sistem, işletim menülerini otomatik olarak yükleyecek ve ekranda görüntüleyecektir.

Broşürler

Aşağıdaki listeden ilgili broşürü indirerek bu ürün hakkında daha fazla bilgi alın.

Bayi bulucu

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyor musunuz? Size en yakın bayiyi bulun ve bugün iletişime geçin.

Alternatif olarak, bayi adına göre arama yapmak için Bayi bulucu özelliğimizi kullanabilirsiniz.