ÜRETİM: BİÇERDÖVERLER

Breganze üretim tesisinin yıllara dayanan bir tarihi vardır; 1873'ten bu yana tarım makineleri ve ekipmanları üretmektedir, kökleri müşteri memnuniyeti, araştırma, yenilik ve kaliteye dayanmaktadır.

2004 gibi erken bir tarihte AGCO Şirketi'nin dikkatini çeken ve 2011 yılında fabrikanın tamamının alınmasıyla sonuçlanan bu operasyon, fabrikanın şöhretinin yanı sıra yukarıda bahsedilen deneyim ile de ilgiliydi. Bu alımdan itibaren AGCO, tüm Avrupa'daki biçerdöver üretimini Breganze alanında yoğunlaştırdı ve bu alanı AGCO'nun Avrupa Hasat Makineleri Operasyonları için stratejik bir konum haline getirdi.

Breganze fabrikasının mühendislik, üretim uzmanlığı, organizasyon uzmanlığı ve teknoloji kültürü değerleri ile güçlü bir ilişki kuran AGCO, bu üretim alanını, tarım makineleri için eksiksiz sonuçlar sunmak üzere genel stratejisinin bir parçası olarak geliştirdi.

Kalite akreditasyonu: REG. N. 192-A UNI EN ISO 9001:2008

Adres:
AGCO S.p.A.
Via F. Laverda 15/17 - C.P. n. 44
36042 Breganze (VI) Italy
Tel: +39 (0) 445 385311
E-posta: infobreganze@agcocorp.com

Breganze Önemli Noktaları

Breganze Önemli Noktaları

Breganze Kat Planı

0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Tesisin içinde, yalın üretim teorisine dayanan AGCO Üretim Sistemi uygulanır.

Yalın üretimin ana stratejisi; etkinliği, verimliliği ve karlılığı artırmak amacıyla müşterinin bakış açısından üretim sürecine değer katmayan bütün unsurları ortadan kaldırmaya odaklanır.


Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürden Mesaj


Francesco Quaranta,
Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Küresel Hasat - Başkan ve CEO AGCO S.p.A.


“Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizin, ilk elden karşılanarak, biçerdöverlerin üretiminden misafirlerimizin karşılanmasına kadar gösterdiğimiz özene ve her konuda en küçük ayrıntısına kadar kaliteye verdiğimiz öneme şahit olarak seçkin bir ziyaretçi deneyimi yaşama fırsatı bulması önemlidir. Bundan böyle AgriDome gibi üst düzey bir yapı ile bu mümkün”

Ziyaretçi Formu