Genel

AGCO Corporation ve bağlı kuruluşları ("AGCO") bu web sitesini bilgi, eğitim, pazarlama ve iletişim amaçlarıyla sunmaktadır.  Bu bildirimin amacı bu web sitesi aracılığıyla sizden alabileceğimiz kişisel bilgileri nasıl kullanacağımızı belirlemektir.  Tüm bilgiler gizli olarak değerlendirilmekte olup verilerin korunması ve gizliliği, ilgili yasal düzenlemelerle uyumlu şekilde, tarafımızdan sağlanacaktır.  Bu site, AGCO ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak siteye gelen ziyaretçilerin neyle ilgilendiklerini açıklamaları veya bilgi istemeleri için çeşitli yollar kullanabilir.  Bu çerçevede, kişisel bilgiler toplanır ve tarafımızca kullanılır.  Bu web sitesini kullanarak bu bilgileri toplamamıza ve kullanmamıza izin vermiş olursunuz.

Ek bilgiler

1. Genel

1.Ne gibi kişisel bilgiler toplanır? Adınız, mesleğiniz, e-posta adresiniz, posta adresiniz ve telefon numaranız gibi bazı bilgileri vermeniz istenebilir.

2. Toplanan bilgiler daha sonra nasıl kullanılır? Bu bilgileri depolarız ve veritabanlarımızda veya başka depolama ortamlarında tutarız. Bilgiler web sitesi hizmetlerimizi yönetmek, pazar ve müşteri analizi ve hizmetlerimizi incelemek, geliştirmek ve iyileştirmek için de kullanılır. Bu nedenle, bu bilgiler pazarlama ve promosyon amacıyla ve ürün ve hizmetleri size bildirmek için kullanılabilir.

3. Bilgiler nerede açıklanır veya aktarılır? Kişisel bilgilerinizi başkalarına satmayız, takas yapmayız ve kiraya vermeyiz. Bilgilerinizi, yukarıdaki 2. paragrafa uygun şekilde kullanabilecek aşağıdaki taraflara verebiliriz:- şimdi ve gelecekte sizin istediğiniz hesapları, ürünleri ve hizmetleri yönetmeleri için çalışanlara ve aracılara; pazarlama hedeflerimiz için verilerinizin profilini çıkaran aracılara; hukuki veya yasal bir yükümlülük neticesinde herkese; AGCO bayilerine, distribütörlerine veya iş ortaklarına; Avrupa Ekonomik Bölgesi dışında olan ve gizlilik ve diğer temel haklarla ilgili yasal koruma avantajı olmayan AGCO Grubu içindeki şirketlere.

4. "Tanımlama Bilgileri" nedir? Tanımlama bilgileri, bilgisayarınızın sabit sürücüsündeki tarayıcıya gönderilerek size belirli özellikleri sağlamamıza olanak tanıyan ve web sitesi ziyaretleriyle ilgili bize bilgi sağlayan veri parçalarıdır.  Tanımlama bilgilerini, örneğin şifrenizi kaydederek web sitesini daha kullanıcı dostu yapmamıza yarayacak şekilde de kullanabiliriz.  Çoğu tarayıcı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder, ancak bunları kabul etmek zorunda değilsiniz. Genellikle tarayıcınızı kabul etmeyecek şekilde değiştirebilirsiniz ve yine de bu web sitesinin özelliklerinin çoğundan yararlanabilirsiniz.

Güvenlik

Bize verdiğiniz tüm bilgileri korumaya çalışırız. Ancak, bu şekilde verilen hiçbir verinin güvende olduğunu garanti edemeyiz ve çevrimiçi yazışmalarda ve İnternet üzerinden alışverişte doğal olarak bulunan güvenlik risklerini kabul edersiniz. Bizden kaynaklanan herhangi bir kasıtlı veya hileli eylem veya ihmal olmadıkça hiçbir güvenlik açığından sorumlu tutulamayız. Tüm ürün ve hizmetler bu web sitesinde bulunan hüküm ve koşullara tabidir.