Imprint

Yayıncı:
AGCO S.A.S., MF EME Bölgesi Satış ve Pazarlama

Yönetici ve Editör:
Xavier Arruego, Francesco Murro

 

Adres:
AGCO SAS
41 Avenue Blaise Pascal, B.P. 60307
60026 Beauvais Cedex, France
Tel: +33 3 44 11 33 34
Faks: +33 3 44 11 39 18
EMail: info@masseyferguson.com

 

Posta kodu:
AGCO SAS
41 Avenue Blaise Pascal, B.P. 60307
60026 Beauvais Cedex, France
Yönetim merkezi: 41 Avenue Blaise Pascal, 60000 Beauvais
Vergi No: FR 73 317 358 380

 

Yasal Uyarı
Bu web sitesini ziyaret ettiğiniz için ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Fikri mülkiyet
Her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesinde üretilen tüm ticari markalar, tabelalar, şirket logoları ve amblemler AGCO için ticari marka kanunları altında korunmaktadır. Metin, resim, grafik, ses, animasyon ve videoların yanı sıra bu web sitesindeki düzenlemeler telif hakları ile korunmaktadır. Bu nedenle web sitesinin tamamen veya kısmen indirilmesi, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır. Tarama yapmak ve kişisel kullanımlar için bireysel çoğaltma amacıyla teknik kopyalamalara izin verilmektedir. Bu web sitesinin içeriğinin veya AGCO tarafından korunan ticari markaların başka bir şekilde kullanılması, AGCO'nun önceden yazılı onayını gerektirir.

 

Yasal sorumluluk sınırı
Bu web sitesi büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Bununla birlikte, AGCO bilgilerin kesinliğini ve güncelliğini garanti edemez. Herhangi bir değişiklik hakkını saklı tutar. Bu sitenin kullanılmasından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan zararlar için herhangi bir sorumluluk, AGCO’nun kasıtlı veya ağır ihmali esas alınmadıkça hariç tutulmalıdır.

Bu web sitesi üçüncü şahıslar tarafından işletilen web sitelerine atıfta bulunuyorsa, AGCO, bağlantılı internet sitelerinin içeriği için sorumluluk kabul etmez ve bu tür içeriklerden kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir. Tüm bağlantılar harici bağlantılardır ve sadece ziyaretçilere rehberlik eder. Bundan dolayı içeriklerini kontrol etmiyoruz. Bu bağlantılar ilgili sağlayıcının sorumluluğuna tabidir.