Kullanım Şartları

AGCO Corporation ve bağlı şirketleri ("Massey Ferguson") bu web sitesini size bilgi, eğitim ve iletişim sağlamak amacıyla sunmaktadır.

Bu AGCO Web sitesi size aşağıda belirtilen koşullarda sunulmaktadır. Bu siteye erişmeniz ve siteyi kullanmanız, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu Web sitesine erişerek, ilgili tüm zamanlarda idari amaçlı izlenmeyi açıkça kabul etmiş olursunuz. Bu izlemeler sırasında suç teşkil edebilecek herhangi bir etkinlik kanıtı görülmesi durumunda ilgili mercilere bildirilebilir. Bu şekilde izlenmeyi kabul etmiyorsanız, lütfen hemen bu Web sitesinden çıkın.

Burada bulunan her türlü yazılım metni veya grafiği üzerindeki her türlü telif hakkıyla ilgili haklar, mülkiyet ve diğer hakların sahibi ve lisans sahibi AGCO'dur. AGCO'nun yazılı izni olmaksızın burada bulunan malzemenin hiçbir şekilde yayınlanmasına, kopyalanmasına veya dağıtılmasına izin verilmez. AGCO, buradaki bilgileri kullanmanızın AGCO ile ilişkisi olmayan üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyeceğini garanti etmez.

Massey Ferguson adı ya da Massey Ferguson logosu, önceden AGCO'dan özel ve yazılı izin alınmaksızın bu bilgilerin dağıtılmasıyla ilişkili reklam ve tanıtımlarda kullanılamaz.

Bu Web sitesinde bulunan hiçbir şeyin, AGCO'nun herhangi bir patentini veya ticari markasını, AGCO'nun veya görüntülenen patentlerin veya ticari markaların sahibi olabilecek üçüncü tarafın yazılı izni olmadan kullanma lisansı veya hakkı verdiği varsayılamaz. Patentler ve ticari markalarla ilgili veya bir öğenin AGCO ticari markası olup olmadığına dair sorular AGCO'ya yönlendirilmelidir.

Yasaların izin verdiği ölçüde, bu yayındaki metinler, resimler ve bilgiler açık veya örtük hiçbir garanti olmaksızın "olduğu gibi" sağlanmıştır ve buna zımni kabul edilen kalite, belirli bir amaca uygunluk ve hiçbir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeme garantileri dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu hüküm kanuni haklarınızı etkilemez.

Bu Web sitesinde bulunan bilgilerin olabildiğinde doğru ve güncel olmasını sağlamak için AGCO her türlü çabayı göstermiştir. Ancak, Web sitesinde yanlış ifadeler, hatalar veya eksiklikler bulunabilir ve AGCO bunlarla hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmez. Web sitesindeki bilgiler istendiği zaman değiştirilebilir. AGCO veya AGCO ürünleriyle ilgili bilgiler sadece gösterim amaçlı olup salt bu bilgilere güvenilmemelidir. Daha ayrıntılı bilgi için kullanıcılar AGCO ile temasa geçmelidir. Hiçbir koşulda, Massey Ferguson, veya AGCO, sözleşme hükümleri uyarınca, ihmal veya haksız fiil neticesinde, bu Web sitesinin kullanılmasından, yanlış kullanılmasından veya performansından ya da AGCO web sayfaları aracılığıyla elde edilen herhangi bir bilgiden, bilgi eksikliğinden, belgelerden, yazılımlardan veya diğer materyallerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı ortaya çıkan herhangi bir özel, dolaylı veya neticede oluşan zarardan (kar veya gelir kaybı dâhil) sorumlu değildir.

Massey Ferguson, AGCO' nun sahip olduğu bir şirkettir. Bu sitedeki veritabanlarında bulunan hiçbir bilgiyi herhangi bir biçimde çoğaltmanıza veya dağıtmanıza izin verilmez. Veritabanında bulunan içerik, üçüncü taraflara verilmez, ayrıca kişisel veya ticari kullanımınız için Massey Ferguson'daki kişiler hakkında kişisel bilgi toplama yetkiniz yoktur.

Bu Web sitesi üçüncü taraf Web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece size kolaylık olması için sağlanır. Bağlantı verilen bu siteler üzerinde AGCO'nun hiçbir şekilde kontrolü veya etkisi söz konusu değildir.

Bağlantı verilen herhangi bir üçüncü taraf sitenin içeriğinden veya bağlantı verilen sitedeki hiçbir bağlantıdan AGCO sorumlu değildir. Bir bağlantı verilmiş olması, AGCO'nun bağlantı verilen kişilikleri, bağlantı verilen siteyi veya bağlantı verilen sitedeki herhangi bir ürün veya hizmeti desteklediği anlamına gelmez. Bu Web sitesine erişmeniz ya da siteden herhangi bir materyal, veri, metin, resim, video veya ses dosyası indirmeniz neticesinde bilgisayar donanımınızda, yazılımlarınızda, verilerinizde veya başka bir mülkünüzde oluşabilecek hasarlardan veya bulaşabilecek virüslerden hiçbir şekilde AGCO sorumlu veya yükümlü tutulamaz.