Haberler

Massey Ferguson MF 7719 S, SIMA 2019'da Yılın Makinesi Ödülü ile ödüllendirildi!

Dünyaca ünlü bir AGCO markası olan Massey Ferguson, 190 hp'lik MF 7719 S modeli ile Paris’teki SIMA Fuarında, orta güç segmenti traktörler “L Kategorisinde” en üst sırada yer alarak, "2019 Yılının Makinesi" ödülü ile ödüllendirildi.

Massey Ferguson Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Satış, Pazarlama ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Francesco Quaranta; "Massey Ferguson bu çok önemli ödülü aldı. Bu onurlandırma, müşterilerimize somut faydalar sağlayan modern, uygun maliyetli ve kullanımı kolay traktörler ve teknolojiyi geliştirme taahhüdümüzü takdir ediyor.

Beauvais'teki tüm ekibimizle, mühendislik ve satınalma departmanlarından ve hatta üretim, pazarlama ve müşteri hizmetleri birimlerimizle de son derece gurur duyuyorum. Takım olarak, hepsi bu mükemmel başarıya katkıda bulundu” dedi.

MF 7700 S Serisinin orta büyüklükteki şasi modellerin en üstüne konumlanan yeni MF 7719 S modeli, şeffaf bir son işlem sistemi ile zorlu yeni Stage V emisyon düzenlemelerini bu basit tasarımı sayesinde karşılar. Bu sistem, traktörün tüm kullanım ömrü boyunca çalışması için tasarlanmış olup, traktörde başka herhangi bir değişiklik yapılmasını gerektirmez.

Quaranta; “Tüm üreticiler bu düzenlemelere uymak zorunda ancak farkı yaratan şey, bunu nasıl başardıkları. Massey Ferguson olarak, mükemmel yakıt tüketimimizi ve rakipsiz kabin içi görüş yeteneğimizi koruyarak hiçbir şekilde operasyondan ödün vermeyen bir sistem geliştirmeyi seçtik.”

Mükemmel güç/ağırlık oranı ve etkileyici 14 tonluk azami yüklü ağırlık değeri ile çok yönlü MF 7719 S, günümüzün ilerici çiftçilerinin ve tarımsal müteahhitlerinin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

MF 7719 S, Datatronic 5, dokunmatik ekran terminali gibi performans artırıcı yeni özelliklere sahiptir. Bu sistem sadece traktörü kontrol etmekle kalmaz, ayrıca MF Auto Guide rehberlik sistemi ile otomatik dümenleme yeteneği de sağlar, ancak daha kapsamlı bir hassas tarım paketi de oluşturabilir.

En yüksek çeki performansı arayan müşterimizi dinleyen Massey Ferguson, 1,95 m çapında, 20.8R42 lastik seçeneği de yine müşterilerimiz tercihine sunmuştur (Haziran 2019'dan itibaren geçerlidir).