MF 8700 Yeni
|
270-400 HP

Ana Özellikler

 • Beygir gücü
  270
  400
 • AGCO POWER Motor
  6 Sil. 8,4 L
 • Şanzıman
  Dyna-VT
  Minimum güç-ağırlık
  oranı:
  26,7 Kg/hp
 • 18 LED'li çalışma lambaları
  44.400 lumenlik
  Maks. Arka Kaldırma Kapasitesi
  12.000 kg

Modeller

Model Motor Şanzıman Maks. Güç (hp)* Maks. Güç (hp)** Kabin
MF 8727 AGCO Power Stage IV (TR Final) Dyna-VT 270 300 Efficient / Exclusive
MF 8730 AGCO Power Stage IV (T4 Final) Dyna-VT 295 325 Efficient / Exclusive
MF 8732 AGCO Power Stage IV (T4 Final) Dyna-VT 320 350 Efficient / Exclusive
MF 8735 AGCO Power Stage IV (T4 Final) Dyna-VT 350 380 Efficient / Exclusive
MF 8737 AGCO Power Stage IV (T4 Final) Dyna-VT 370 400 Efficient / Exclusive
MF 8740 AGCO Power Stage IV (T4 Final) Dyna-VT 400 405 Efficient / Exclusive

 * @1900 dev./dak.  |  ** EPM ile

Datatronic 5

Yeni Datatronic 5 ile, 9 inç dokunmatik ekran, kullanımı kolay ve en son çıkan akıllı telefon ve tabletlere benzer sezgisel düzenleme özelliklerini getiriyor.

Yeni Datatronic 5 ve Massey Ferguson’ın Teknoloji Paketi Hassas Tarımı geliştirmek için olmazsa olmaz parçalardan biridir. Yeni Nesil Çiftçiler için tarımı daha karlı ve sürdürülebilir hale getirmeye çalışıyoruz.

mf8700new_precisionfarming_datatronic5

Auto-Guide™

Kâra giden yolda ilerlemeniz için rehberlik seçenekleri

Auto-Guide™, Massey Ferguson'ın birçok özelliğe sahip, eller serbest dümenleme sistemidir ve yeni traktörlerde fabrikasyon ve parktaki traktörler için satış sonrası kurulum olarak mevcuttur.

Auto-Guide™ metre altı, desimetre ve santimetre seviyesinde kesinlik sağlayarak çiftlik operasyonlarınızın verimliliğini artırır.

mf8700new_precisionfarming_autoguide

AgControl™

AgControl™, Massey Ferguson tarafından geliştirilen en gelişmiş ve en verimli Bölüm Kontrol özelliğine sahip yeni Hassas Tarım çözümüdür.

ISOBUS uygulamaları için tam otomatik Bölüm Kontrolü ile operatörler tohum, gübre veya ilaçlama uygulamalarını üst-üste binmeler olmaksızın uygulayabilir. Bu, mükerrer tarla işlemeyi ve tarla kenarlarının dışında kalan işlenen alanları önler. Kullanımı basit ve güvenilir Bölüm Kontrol asistanının yardımı ile operatörler her uygulamada doğrulama değerlerini hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilir. Sistem, önceden haritalanan alanlarda otomatik olarak ayrı-ayrı bölümlerde açma/kapatma için traktörün GPS sistemini kullanır ve bu da ekonomi sağlar ve verimlilik artar.

mf8700new_precisionfarming_AgControl

TaskDoc™

Bilgi güçtür ve doğru veri ölçümü ve kaydıyla beraber, karar verme sürecinde daha kesin ve doğru olmanızı sağlar. MF 8700 serisinin ortaya koyduğu gelişim ve inovasyon entegre hassas teknoloji çözümlerinde de üst noktada olduğunun kanıtı niteliğindedir.

Yeni TaskDoc™ sistemi tarımın geleceğinde gerçek bir yere sahiptir; çiftçilerin, hassas ölçülen verileri işletme sahibinin parmak uçlarına getirdiği bilgiler sayesinde daha üretken olmalarına yardımcı olur.

TaskDoc™ ile ilgili veri minimum çaba ile kaydedilir, arazi kayıtları belgelendirilir ve ardından analiz edilir. Bunların hepsini çok kısa sürede yapabilirsiniz. Toplanan veri Datatronic 5 terminalinden kablosuz bağlantı ile ISOBUS standart TC-BAS kullanılarak arazi veri tabanına aktarılır. İş tamamlandıktan hemen sonra kullanılan tohum ve gübre miktarını veya tüketilen yakıt bilgilerini kolaylıkla görebilirsiniz.

TaskDoc™ Pro sürümü aynı zamanda GPS konum verisini kaydeder ve gerçek zamanlı olarak veri transferi yapar. Bu işlem otomatik olarak yürütülür, ISOXML yetkinliğine sahip arazi yönetim yazılımı ile kesintisiz akış sağlar ve haritalandırmayı mümkün kılar. Kullanılan işletme girdileri verileri, çalışma esnasında Datatronic 5 terminali vasıtasıyla aktarılır ve izlenebilir.

mf8700 - Precision farming - TaskDoc

AgCommand®

Makinelerinin nasıl performans gösterdiği hakkında net bir fikre sahip olmak isteyen büyük çiftlikler ve müteahhitler, AgCommand® telemetri sistemi tarafından sağlanan tutarlı, özlü ve doğru bilgilerden çok memnun kalacaklar.

AgCommand®, verimliliği arttırmak amacıyla makine sahiplerinin ve yöneticilerin makinenin konumunu, performansını, geçmişini ve durumunu izlemesine olanak sağlıyor. AgCommand® sistemi her on saniyede bir makinenin GPS konumunu belirler ve performansını raporlar. Bu bilgiler bir merkezi sunucuya aktarılır ve burada, çiftlik bilgisayarınızdan İnternet üzerinden erişim sağlanabilir.

AgCommand® Uygulaması, her nerede olursanız olun, dilediğiniz zaman makineleri izleyebilmeniz için sisteme anında erişim olanağı sunar. Tarladayken analiz yapmak için geçmiş ve rapor işlevlerini de kullanabilirsiniz. AgCommand® Uygulaması, iPad ve iPhone'lar için mevcuttur. Normal AgCommand® sistemiyle ve özellikleri ile aynı işlevlere sahiptir ve makineye gerçek zamana yakın bir erişim sağlar, konum, adres ve hava koşulları gibi makine verilerine ait hızlı bir özet ve hızlı bilgiler sunan bir ana sayfaya sahiptir.

AgCommand® telemetri, topladığı bilgilerden en fazla sonucu elde etmek için çok geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Bunlar, makinenin faaliyetini göstermek için geçmiş haritalarının üretimi, makine ve operatör karşılaştırmaları, ayrı ayrı tarla raporlarından tam sezon verimlilik analizi raporlarına kadar bir dizi raporların hazırlanmasını içerir ve böylece verimliliğin incelenmesine ve maksimuma çıkarılmasına olanak sağlanır. Doğru rakamlarla, en üst seviyede bilgi elde etmek isteyenler için, AgCommand® Advanced yükseltilmiş versiyonu, çalışma ve performans verilerini standart sistemden daha da sürekli olarak, her on saniyede bir kaydeder.

mf8700new_precisionfarming_AgCommand

Broşür

Aşağıdaki listeden ilgili broşürü indirerek bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bayi bulucu

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyor musunuz? Size en yakın bayiyi bulun ve bugün iletişime geçin.

Alternatif olarak, bayi adına göre arama yapmak için Bayi bulucu özelliğimizi kullanabilirsiniz.