Haberler

Yılın Makinesi MF IDEAL Biçerdöver

Massey Ferguson'dan yeni IDEAL, Agritechnica'daki Yılın Makinası Ödülleri'nde iki onur ödülü aldı!

Agritechnica'da DLG İnovasyon alanında Gümüş Madalya kazanarak dikkatleri üzerine çeken Massey Ferguson'un IDEAL biçerdöveri şimdi de Yılın En İyi Makinası ödülünün yanı sıra açık Kamuoyu Ödülü'nü kazandı.

AGCO Avrupa ve Ortadoğu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Dr. Rob Smith, "AGCO olarak, tüm markalarımız ve ekiplerimizin elde ettiği muazzam ödüllerden son derece gurur duyuyoruz" dedi.

Hannover'deki Agritechnica Show ödül töreninde, 14 Kasım'da yaptığı konuşmasında sözlerine şu şekilde devam etti.

"Her ödül kendi içinde çok heyecan verici ve özellikle Kamuoyu Ödülü ile gurur duyuyoruz. Sadece olağanüstüIdeal biçerdöver gelişimimizi uzman gazetecilere tanıtmakla kalmadı, aynı zamanda çiftçilerin, kullanıcıların ve makine tutkunlarının yaptığı 50.000 oyla en yüksek payı aldı "dedi.

Massey Ferguson EME Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Thierry Lhotte şunları söyledi:

"Hepimiz Massey Ferguson IDEAL için bu prestijli ödülleri almaktan büyük onur duyuyoruz: Bu yeni biçerdöver yelpazesi, Massey Ferguson'u doğrudan hasat işinin tepesine iten "Ezberbozan bir ürün" dedi.

MF IDEAL, Avrupa ticari dergilerinden tarımsal gazetecilerden oluşan bir jüri tarafından karar verilen ve Almanya'nın DLV yayınevi tarafından organize edilen Yılın Makinası'ndaki Biçerdöver kategorisinde en büyük onur ödülünü aldı.

Massey Ferguson'dan IDEAL, dünya çapındaki çiftçiden ve operatörlerden direkt olarak belirlenen ihtiyaçlara göre tasarlanmış tamamen yeni, yüksek performanslı bir biçerdöver serisi. Bu seri, yeni verimlilik seviyeleri belirler ve önemli kazanımlar sağlamaya odaklanan 451 ila 647 hp arasındaki üç model içerir.

Adam Sherriff "Avrupa pazarında şimdiye kadar bulunan en büyük entegre dane deposu kapasitesi, en hızlı boşaltma oranı ve en büyük harmanlama alanı ile MF IDEAL'deki olağanüstü yeni özellikleri en üst düzeyde görmek heyecan verici" diyor Adam Sherriff , Massey Ferguson Hasat Makinaları Pazar Geliştirme Müdürü.

Daha Fazla Bilgi